Nafukovací vaky

Nejnovější outdoorová novinka se kterou můžete relaxovat, kdekoliv Vás napadne. Bananabag je nafukovací vak nebo pytel, který Vám poslouží místo sedačky, křesílka nebo deky na Vašich cestách. S naším Bananabagem budete nepřehlédnutelný/á a stanete se centrem pozornosti   Je vyroben z vysoce odolné ripstopové tkaniny (100% nylon). K nafouknutí Bananabagu je zapotřebí pouze vzduch a použití  je velice jednoduché. Nafouknete ho pouhým nahnáním vzduchu do komor vzduchového pytle. Užívejte si pohodlí a Vaše relaxace dostane nový rozměr.  

Náš Bananbag má mnohem komfortnější tvar  a je vybavený držákem na nápoje, kapsou na mobil, tablet nebo noviny, otevírákem na pivko a voděodolný. Jelikož je náš výrobek velmi lehký (váha 1,3kg) i po nafouknutí, je možnost Bananabag ukotvit k zemi podobně jako stan.  Bananabagy jsou velmi kvalitním výrobkem, obsahují dvojité švy, aby nedocházelo jeho použitím k vytrhávání materiálu. Vnitřní materiál je vyroben z odolnějšího PE materiálu, zajištující snadnější nafouknutí a větší pevnost. Lem pro uzavírání vzduchu je mnohem více elastický.

Většina nafukovací vaků na našem trhu není moc kvalitních a je zaměřena pouze na nízkou cenu. Jejich použitelnost je však velmi omezená.

 
790
119017901190
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.