Fresh Maker

Kód: 890
999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fresh Maker je ideální na přípravu lahodných krémových přírodních nápojů, našlehanou ledovou kávu, koktejly, zmrzlinu. Připravíte nápoje z čerstvého ovoce plné vitamínů. Fresh Maker vhodný pro každodenní použití, ve Vaší domácnosti by rozhodně neměl chybět! Fresh Maker je skvělý pomocník pro Váš zdravý životní styl!

Skončete s kupovanými džusy a kupovanými ovocnými nápoji, plnými chemických barviv a konzervačních látek. Obsluha Fresh Makeru je tak jednoduchá! Snadné zapnutí - stačí jen nasadit nádobku a otočit ji směrem vzhůru, oceníte i snadné čištění. 

Pro všechny, kteří jí z časových důvodů jen málo ovoce a zeleniny. Oloupat a uvařit mrkev je časově náročnější,
než vypít denní dávku vitamínů. Doma vyrobené Fresh Drinky jsou lahodnější a zdravější, jelikož můžete použít bio ovoce. Zejména v létě je velká nabídka čerstvého ovoce: jahody jsou úžasně aromatické a silně zbarvené. V zimě dodává exotické ovoce, jako ananas a mango, domácím jablkám a hruškám obzvláště delikátní příchuť. Každý si může vyzkoušet svůj oblíbený nápoj. Jeden má rád Fresh Drink spíše krémový a banánový, jiný pije spíš lehčí nápoj, to vše připravíte v Fresh Makeru.

Fresh Maker - je v provedení:

  • červená barva
  • bílá barva


FRESH MAKER dodáváme s příslušenstvím (2x malá nádoba, 1x velká nádoba, 1x víčko, 1x odkapávací tácek).

Technické údaje:
Příkon/výkon: 230V ~ 50Hz/max. 300W

Na Fresh Maker poskytujeme záruku 24 měsíců.

Čerstvé šťávy a koktejly z ovoce vynikají nejen svou lahodnou chutí, ale především vysokým obsahem vitamínů, minerálů, živých enzymů a dalších biologicky významných látek. Pití čerstvě vylisovaných šťáv čistí a detoxikuje organismus, podporuje trávení, snižuje nadváhu, odstraňuje únavu a dodává tělu energii a vitalitu. Konzumací fresh šťáv a koktejlů snadno doplníte svou denní dávku zdraví a navíc si skvěle pochutnáte! 

Citace z knihy „Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy” Dr. Normana Walkera:
„Čerstvé šťávy ukázaly již na rozhraní dvacátého století, co v nich vězí. Jejich hodnota je dnes uznávána mnoha lékaři, léčiteli, stejně jako dietetology. Účinnost šťáv se odůvodňuje tím, že se tekutá potrava, získaná oddělením vitálních látek a vody od vlákniny, obzvláště rychle stráví. Zažívací pochody, nutné k oddělení vitálních látek od vlákniny, vyžadují práci zažívacích orgánů a čas. Strávení celých ovocných plodů a celé zeleniny potřebuje energii a zdroj této energie je v potravě. Část „hutné” stravy, kterou sníme, se použije jako pohonná hmota k získání této energie. Toto je odpověd' na často kladenou otázku: Proč se místo přípravy šťáv nemají jíst ovocné plody, saláty a zelenina vcelku?”


Klíčovou záležitostí je také bezprostřední příprava a konzumace. Sledování ukázalo, že do 30 minut od přípravy šťávy se snižuje její enzymatická aktivita na polovinu. Šťáva také rychle oxiduje. Proto pod značkou Juicy Life připravujeme šťávy na objednávku bezprostředně před jejich konzumací na místě a nejlépe před očima zákazníků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: