Respirátor KN95 - 10 ks

ZdarmaZdarma
7055 1 respirator rusko 2 800x800 002
1 290 Kč
Skladem

10 x Respirační rouška (FFP2)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný CE certifikovaný respirátor s označením třídy FPP2 (KN95)

Respirační rouška s ochranným filtrem KN95 (N95) je vhodná jako ochrana při dýchání. Blokuje až 95% 0,3 mikrometru částic. Rouška s ochranným filtrem KN95 (N95) zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Ochrana normy KN95 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany.

Specifikace

  • Materiál: Bavlna + netkaná látka
  • Třída ochrany: KN95, N95 (FFP2)
  • Stupeň filtrace: ≥ 95%
  • CE certifikace
  • Velikost: Univerzální
  • Barva: Bílá

Správné nasazení masky

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtrované vzduch.

jak-nasadit-respirator

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

Uvedené informace jsou převzaty od výrobce. Výrobce bez předchozího upozornění může měnit parametry produktů, proto neodpovídáme za rozdíly a změny v popisu. Uvedené obrázky jsou ilustrativní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: